Belutti to coś więcej niż okulary – to wyjątkowość w każdym modelu!

Początek naszej historii, to urokliwe włoskim miasteczku Belluno, gdzie rzemiosło i miłość do piękna, przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Takie korzenie, zobowiązują! Od ponad 25 lat, zdobywamy serca miłośników mody i stylu. Nasza pasja do tworzenia opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, jest nieograniczona, a jakość naszych produktów nie ma sobie równych. Każdy z naszych modeli to efekt połączenia tradycji z nowoczesnym designem, dzięki czemu czujemy że tworzymy coś nie tylko funkcjonalnego ale również przepięknego.

Każda z naszych kolekcji idealnie łączy w sobie klasykę, elegancji i nutę szaleństwa. Bez względu na to czy szukasz modelu, który nie wychodzi z mody od lat czy odważnego wzoru, który podkreśli Twoje wyjątkowe JA, Belutti ma coś dla Ciebie! Nasze okulary są wyjątkowe i pozostawiają po sobie niezapomniane wrażenie!

Tworzenie okularów to nasza pasja. Każdy nowy projekt jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem, a zarazem przyjemnością. Uwielbiamy eksperymentować z kształtami, materiałami i kolorami, aby stworzyć coś naprawdę niepowtarzalnego. Czerpiemy inspiracje zarówno z mody jak i z natury czy chociażby, codziennych zwykłych przyjemności.

Nasza twórczość jest nieograniczona.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie naszym Klientom, najlepszych produktów. Stawiamy na trwałe materiały i precyzyjne wykonanie ale także wyjątkowy komfort noszenia. Produkty Belutti posiadają Deklaracje Zgodności rejestracji w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy.